8 676 61200

 

A++ aprašymo tekstas

 

 

PAS MUS GALITE GAUTI 

 
 

 

  

Pagalbą perkant

Būsto įsigijimas yra svarbus ir sunkus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Su mūsų pagalba perkant naują būstą turėsite puikią galimybę rasti jaukius namus kuriais didžiuositės. Mūsų penkių žvaigždučių klientų aptarnavimas nuims visą naujo namo pirkimo stresą nuo Jūsų pečių. Padėsime Jums kiekviename žingsnyje, taigi, kodėl nepradėjus ieškoti naujo būsto dabar?

 

 

  

Išskirtinę kokybę

Turim tvirtą reputaciją dėka mūsų kokybiškų namų ir puikaus klientų aptarnavimo. Namus statome pagal aukščiausius kokybės standartus, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Mūsų dėmesys detalėms reiškia, kad galėsite mėgautis ryškiais ir šviesiais namais, kurie buvo sukurti galvojant apie Jus. Suteikiame 10 metų garantiją, taigi, būsite užtikrinti, kad Jūsų nauji namai yra puiki vieta gyventi.

 

  

A++ energetinę klasę

Energijos beveik nevartojantis namas (A++ energetinė klasė) tai energetiškai efektyvaus, komfortabilaus, ekonomiško ir ekologiško namo standartas. Pasyvūs komponentai, tokie kaip terminiai langai, izoliacinės medžiagos ir šilumos rekuperacija užtikrina aktyvų energijos taupymą ir namo šildymą. Iš išorės, pasyvūs namai atrodo lygiai taip pat, kaip ir įprasti namai. Pats terminas "Energijos beveik nevartojantis" -

 

 

PARDUODAMI NAUJOS STATYBOS BUTAI - KOTEDŽAI